S vědomím toho, že každý chlap si furt musí něco dokazovat a pod Mottem: „z těhle bejkáren žijeme” si Vás všechny dovolujeme pozvat na MOGAR MARATHON NAPŘÍČ REPUBLIKOU.

KDY : Sobota 24.8.2019     cca 7:00 – 22:00 

START: v 7:00 z nejsevernějšího „motodostupného“ bodu republiky potvrzený fotkou startu dle předlohy.
Místo startu: cyklopřechod do Německa na místní komunikaci v obci Severní, u Lobendavy (na skutečně nejsevernější patník to je cca 40 minut lesem tvrdým terénem – pneumatikou fyzicky možné s velkou místní znalostí pro specialisty ale formálně pro motorové vozidlo problematické).

Cíl : hraniční přechod do Rakouska Studánky nad Vyšším Brodem, asfaltová plocha u památníku těsně před značkou EU do 22:00 potvrzený fotkou dle předlohy.

Pro ty, co nespěchají je poté možnost přesunu do studentského doupěte MORAVICE v horách nad Frymburkem – popít a pohovořit na úrovni a zhodnotit. !!! Suchý záchod a VELMI spartánské podmínky !!!

Pro všechny co dojedou ať již na čemkoli bude s odstupem vydán CERTIFIKAT potvrzení o přejezdu republiky od severu na jih!!!

Speciální pravidla:

  • Jeden jezdec: jediné pravidlo je „odsedět to na jednom zadku v jeden den„ měnit stroje dovoleno.
  • Cesta: výběr bez pravidel, jedeme za běžného provozu, kdo chce pomalu toulavou, kdo chce rychleji, jak je ctěná libost.
  • Stroje: limity nejsou žádné, pro mopedy je toto opravdová výzva nejen k tomu to dojet, ale i k tomu jaký čas dojet… Jsou vítány i všechna další jednostopá vozidla (veteráni i moderní, na špuntech i na slikách. Cyklisty nebereme – protože oni nás předjedou a pak budeme mít blbou náladu 😊)

Servisní, sběrné a podpůrné zázemí si zařizuje každý dle vkusu a potřeb.

Je to první akce tohoto druhu vůbec, proto prosím kdo má zájem jet, přihlašte se, napište, dle toho upravíme ještě finální organizaci a zašlu propozice.

!!! PROSÍM PŘEDEM SE OHLÁSIT A DOMLUVIT !!!

kontaktní e-mail: pavel@demuth.cz

Tak doufáme, že se potkáme na startu.

MOGAR